Renault Captur
0.9 TCe Dynamique 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|Stoelverwarming|Goed Onderhouden|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 9.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.743,-
LEASEPRIJS: € 160,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.948,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Dynamique 1e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|Stoelverwarming|Goed Onderhouden|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 april 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 44.463 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 160,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZT-293-V |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.084 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.656 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit)
- regensensor
- Infotainment
- MediaNav navigatiesysteem
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Pack City
- Stoelverwarming
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack City
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem